PLC Otomasyon

 Anasayfa / Fabrika Otomasyon Sistemleri
{Title}

PLC Otomasyon

Fabrikalarda, işletmelerde ve atölyelerde makinelerinizin verimli, hızlı, ekonomik çalışması için otomasyon sistemlerinizi geliştirilerek size en uygun çözümleri sunuyoruz.

Elektrik kontrollü makine ve teçhizatlarınızı, PLC sistemleri kullanarak en son yeniliklere göre projelendirip, size çalışma rahatlığı ve zamandan tasarruf sağlıyoruz.

İşletmenizin piyasalardaki rekabet gücünüzü arttıracak, maliyetlerinizi kontrol edebileceğiniz Otomasyon ve PLC Sistemleri, GENMACS tarafından size hızlı ve kaliteli hizmet vermenin önemi ile sunulmaktadır.

Müşterilerimize, üretimlerini en iyi kalite ve maliyet ile sunmaları ve üretim verimliliklerini yükseltmeleri için yardımcı olmakta ve pek çok endüstri sektöründe ve endüstriyel otomasyonda dünya kalitesinde hizmetler sunmaktayız.

Otomasyon teknolojisini en güvenilir ve en kaliteli şekilde ulaştırmak; otomasyon sektöründeki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamak; aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş kalitemizle, güvenilirliğimizle, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile yanınızdayız.

Şirketler pazardaki rekabet güçlerini korumak için, modernizasyon ya da en azından genişlemeye, gereksinim duymaktadırlar.

Rekabet baskısı,sürekli artarken, şirketleri üretkenliklerinde daha verimli olmaya ve ürünlerini pazara sürme sürelerini kısaltmaya zorlamaktadır.

Yükselen hammadde maliyetleri,mühendislik ve proses işlemlerinin sürekli optimize edilmesini gerektirmektedir. Bu da yeni sistemlere dönüşümün, tesis işleticileri için gitgide daha fazla önem kazanması anlamına gelmektedir.

Otomasyon proses ihtiyacına uygun olarak PLC uygulamaları, makine otomasyonu, HMI, Scada, AC motor sürücü uygulamaları,mühendislik hizmetleri ile ülkemiz sanayisine hizmet etmekteyiz.